Потапенко Валерія представляла м. Енергодар на святі Обдаровані діти - 2015


Потапенко Валерія представляла м. Енергодар на святі Обдаровані діти - 2015

Уже традиційною стала участь учнів міста Енергодара у нагородженні обласною премією на святі «Обдаровані учні – 2015» напередодні Міжнародного Дня захисту дітей в Запорізькій обласній державній адміністрації. У цьому році претенденткою на нагородження стала учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія» Потапенко Валерія, яка виявила підвищені здібності до іноземних мов. У 2014/2015 н.р. Валерія посіла ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови та IV місце у Всеукраїнському етапі олімпіади з французької мови. У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учениця посіла ІІІ місце за напрямком «Географія та ландшафтознавство».

На урочистості були запрошені 36 обдарованих учнів із різних районів Запорізької області. Слова подяки та захоплення перемогами та успіхами обдарованої молоді Запорізької області виголосили голова ЗОДА Самардак Г.В. та в.о. директора Департаменту освіти і науки Запорізької області Захарчук В.М. Відзначимо, що привітати учасників свята від учнівського колективу обрали і енергодарську ученицю. Разом із грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької області учням вручили сертифікати на отримання значної грошової премії.

Вітаємо ученицю гімназії, яка приєдналась до Зоряного інтелектуального Олімпу м. Енергодара, бажаємо не втомлюватись осягати нове, долаючи небачені труднощі та перешкоди, перемагаючи гідних суперників, найсильніших конкурентів!


4170   25.05.2015