Для просмотра онлайн ТВ через веб-плеер Вам необходимо:

  1. OC Windows и наличие браузера Internet Explorer или Mozilla Firefox, или Google Chrome;
  2. Установить плагин Torrent Stream;
  3. Перезапустить браузер.

Последнюю версию Torrent Stream Вы всегда можете скачать на официальном сайте разработчика

Внимание! Во время установки плагина обязательно установите директорию, для загрузки видео, так как по умолчанию стоит диск: "С", а просматриваемые вами видео будет автоматически загружаться в указанную при установке директорию. Директорию для установки самого плагина, рекомендуется оставить без изменения.

После установки плагина необходимо перезапустить браузер! В редких случаях требуется перезагрузка компьютера!

Просмотр онлайн-ТВ трансляции начнется только после нажатия на кнопку "Плей" и после 100% буферизации и просмотра короткой рекламы!

[спрятать/показать логотипы]

 

Телеканал «Гамма» - перший в Україні цифровий ефірний канал стандарту DVB-T.  Телеканал отримав Ліцензію на мовлення серії НР №0152-м, яка була видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 20 квітня 2006 року. Тестове мовлення було розпочато 26 грудня 2006 року у рамках екcперименту з впровадження ефірного цифрового телебачення стандарту DVB-T, а 10 вересня 2007 року канал вийшов у ефір з власної ефірної апаратної.
В 2009-ому році телеканал "Гамма" розпочав супутникову трансляцію та отримав ліцензію на мовлення серії НР №0942-м,  яка була видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 1 липня 2009 року.
«Гамма» транслює передачі 24 години на добу. Також канал виробляє власні телевізійні програми, високий рівень яких неодноразово відзначали експерти і глядачі - багато проектів були відзначені нагородами.
 
Наш телеглядач

Більшість глядачів телеканалу «Гамма» – це молоді прогресивні освічені люди, віком від 14-ти до 49-ти років, як правило, ті хто працює або студенти старших курсів вищіх учбових закладів, чоловіки та жінки, із середнім, вище середнього та високим рівнем доходу. Це випливає з контентного наповнення телеканалу «Гамма» та, зокрема, особливостей аудиторії користувачів телебачення цифрового стандарту DVB-T.  За даними компанії GFK, співвідношення глядацької аудиторії чоловіків та жінок 52 на 48 відсотків.

Кожна людина є неповторною особистістю та індивідуальністю. Команда телеканалу «Гамма» враховує це та наповнює ефір продуктом  «на будь-який смак».

Нас можна дивитись на 64-му ТВК (частота 818 МГц) у цифровому форматі DVB-T у Києві та прилеглих районах, а також у кабельних мережах України. Супутник: Amos 3 (4.0W), частота 11389 MHz, поляризація горизонтальна, символьна швидкість 27500 ksymb/s, FEC=3/4