Найсильнішим юним боксерам України – призи міського голови Енергодара

Справжнім сюрпризом для майстрів шкіряної рукавички став візит до нашого міста чемпіона Європи в суперважкій вазі Володимира Вірчіса.

Минулого тижня в нашому місті проходив І Національний турнір з боксу серед юніорів за призи міського голови Енергодара. У змаганнях взяли участь шістдесят представників Дніпропетровська, Херсона, Кривого Рогу, Запоріжжя, Енергодара, Кам’янки-Дніпровської та інших міст України. За перемогу боролися найсильніші юні боксери – представники відомих спортивних шкіл та клубів нашої країни: ДЮСШ ім. Володимира Манзулі, «Лідер» (Кривий Ріг), «Днепробокс» (Дніпропетровськ), «Ринг» (Запоріжжя), ДЮСШ № 6 (Запоріжжя), «Мотор-Січ» (Запоріжжя) та багатьох інших закладів.

Поєдинки на рингу почалися у середу, 23 листопада, а 25-го, у п’ятницю, відбулися фінальні бої й урочисте нагородження чемпіонів. Почесним гостем турніру став відомий український боксер Володимир Вірчіс, який народився у Каховці. Він – чемпіон Європи у суперважкій вазі.

На зустрічі із місцевими журналістами Володимир Вірчіс подякував міському голові Ігорю Наумичеву за запрошення до Енергодара і зазначив, що в нашому місті влада приділяє багато уваги розвитку спорту, в тому числі й боксу. Титулований чемпіон згадував, яким тернистим був його шлях у спорт, і як, завдяки наполегливості та силі характеру, він піднявся на вершину європейського боксу.

Міський голова Ігор Наумичев та заступник міського голови Євген Шентябін у свою чергу подякували Володимиру Вірчісу за візит, за унікальну можливість поспостерігати за перебігом динамічних поєдинків, вручити нагороди кращим спортсменам і тим самим підтримати ідею проведення щорічного Національного турніру з боксу серед юніорів. Ігор Наумичев акцентував увагу на тому, що віднині щорічно в кінці листопада наше місто буде приймати учасників таких змагань, а турнір стане традиційним. Цього року серед подарунків були наручні годинники та спеціально виготовлені медалі, а також сувеніри для усіх учасників турніру.

Михайло Стукало, директор школи боксу імені Володимира Манзулі, зазначив, що ці змагання дають можливість досвідченим спортсменам підтвердити свою високу майстерність і вправність, а початківцям – отримати досвід і гучно заявити про себе в майбутньому. Директор ДЮСШ з гордістю говорив, що в 2001 році відразу шість наших боксерів брали участь у чемпіонатах світу та Європи. Він також подякував міському голові Ігорю Наумичеву за підтримку та популяризацію боксу серед молоді.

Після кожного з фінальних поєдинків проводилося урочисте нагородження чемпіонів та призерів годинниками, медалями, грамотами міськспорткомітету. Нагороди вручали Енергодарський міський голова Ігор Наумичев, чемпіон Європи з боксу Володимир Вірчіс, заступники міського голови Євген Шентябін і Олег Бензионович, директор КП «Тепло-Водоканал» Дмитро Кузнєцов, титуловані енергодарські боксери Ігор Магурін та Ілля Журавель.

Чемпіонами І Національного турніру з боксу серед юніорів за призи міського голови Енергодара стали: Артур Пригода, Владислав Кутєпов, Михайло Капленко, Данило Добреля (ДЮСШ ім. Володимира Манзулі), Ілля Величко (Центр туризму, краєзнавства і спорту управління освіти Енергодара), Дмитро Сидоров, Василь Корольов (Кривий Ріг), Костянтин Пінчук, Ігор Оржеховський, Костянтин Рубан (Дніпропетровськ), Єгор Аде, Жамшід Хайдаров, Євген Кравчук (Запоріжжя), Олександр Трутнєв (Херсон).

Другі місця завоювали: Максим Тріус, Владислав Ушаков, Сергій Щеглов, Олександр Позігун (ДЮСШ ім. В. Манзулі), Леонід Косенко (Центр туризму, краєзнавства і спорту управління освіти Енергодара), Олександр Яроцевіч, Михайло Щербаков (Кам’янка-Дніпровська).Також другими на турнірі стали запорожці Антон Захарченко, Михайло Парамошкін, Данило Семенюк і криворізький боксер Ростислав Македон.

Кращим боксером турніру визнано енергодарця Артура Пригоду – одного з найбільш успішних і перспективних вихованців тренера Олексія Марієнка. Йому урочисто вручили нагороду. Кубком за кращу техніко-тактичну підготовку нагороджений спортсмен з Кривого Рогу Василь Корольов. Всі команди-учасники також були нагороджені кубками І Національного турніру з боксу серед юніорів за призи міського голови Енергодара.

Вітаємо спортсменів, тренерів та адміністрацію ДЮСШ імені Володимира Манзулі з новими перемогами юних чемпіонів і успішним проведенням турніру на високому організаційному рівні.